دعوتنامه

بدان امید که شاید شما هم مایل باشید در کسوت نمایندگی شورای مشورتی که طلیعه دار خدمت به کشور و مردم میهنمان است شرکت نمائید با خشوع فراوان دست یاری بسویتان دراز مینمائیم. بی گمان ما، شما را بعنوان کاندیدائی شایسته و گرانبها برای آینده مردم ایران و موثر در ایجاد تغییر میدانیم و اطمینان کامل داریم که مردم ایران نیز از اینکه شما با داشتن شرایط لازم خود را در این انتخاب نامزد کرده اید سپاسگزار خواهند شد.

ما می پذیریم که شرکت در این پروسه ها و کمپین ها، خود به خود وقت زیاد و چه بسا از خود گذشتگی سنگینی را می طلبد اما بی شک ما و همه مردم ایران، از اوقاتی که صرف میکنید و کوششهائی که در راهبری این تلاش ارزشمند به منصه ظهور میرسانید سپاسگزار خواهیم شد. بر این مبنا انتظار داریم بزودی اعلام تمایل به کاندیداتوری شما را دریافت داریم، تا شاید در چند ماه آینده نام شما در زمره نمایندگان منتخب اعلام گردد. وب سایت ما با آدرس WWW.RRMIRAN.COM در حال حاضر در فضای جهانی اینترنت راه اندازی  و بصورت رسمی برای عموم  انتشار یافته است . ضمنا ما در رادیو بصورت زنده با کاندیداها مصاحبه خواهیم کرد تا بدینوسیله مردم نیز آنها را بهتر شناخته و با اصول، تخصص و پایگاههای فکری آنها آشنا شوند.

لطفاً اگر دعوت ما را بعنوان همکاری یا شرکت در انتخاب کاندیداتوری پذیرفته اید در اسرع وقت ما را مطلع فرمائید. هدف ما انتخاب یک نماینده از هر استان ایران میباشد. از میان این نمایندگان پنج یا هفت نفر برگزیده خواهند شد و این پنج یا هفت نفر هستند که مردم ایران را در یک روند صحیح بسوی دمکراسی و آینده ای بهتر راهبری خواهند کرد.

پیشاپیش از بذل توجه شما سپاسگزاری مینماید.

4 دیدگاه ها

  1. moji motlagh گفت:

    با درود فراوان وآرزوی آزادی ایران وایرانیان از سلطه دشمنان غاصب میهن عزیزمان بعد از نزدیک به سی سال مبارزه علیه نظام جمهوری اسلامی با هدف سرنگونی در تمامی این سالها وشرکت در جلسات ونشست های مختلف سازمانها وگروههای صرفا”برنداز همیشه در درهر زمان ومکان چه در نشستهای اروپا وآمریکا چنانچه موقعیتی نصیب می گشت تا احضار نظری کنم اعلام میکردم که بدون داشتن تشکیلاتی منظم ومرتب با بودجه مناسب حتی بیش از دارا بودن رهبری قادر به مبارزه مثمر ثمر نخواهیم بود و دارا بودن تشکیلات منظم و سازماندهی سرعت رسیدن به پیروزی وهدف نهائی را امکان پذیر و چه بسا رسیدن به رهبری و هزینه مالی مبارزه را دردل تشکیلات سرعت خواهد بخشید.وچنین نظری همیشه از طرف مقرضین و یاران رژیم که در هرکجا حضور داشتن مورد اعتراض واقع می گشت ودر برخی موارد حتی مورد مخالفت دوستان ناآگاه قرار میگرفت .خاطرم هست حتی در یک موقعیت مناسب که قادر به بهره گیری از یک منبع مالی غنی بودیم شخص اهدا کننده هزینه مبارزه گفتن شما که نیاز به بودجه مالی دارید اگر فقط توانستید یکهزار نفر را گرد آورید که هر کدام یکصد دلار کمک کنند من برای هریک از اعضاۀ هزار نفری شما هزار دلار کمک خواهم کرد که متعاسفانه قادر نبودیم صد نفر را گرد آوریم بهر حال ….ادامه دارد

  2. moji motlagh گفت:

    چگونه میتوانیم اعتماد اکثریت جامعه را بدست آوریم که هدف آزادی ایران وایرانیست .

دیدگاهتان را بنویسید

خبرنامه راه رهایی مردم ایران
دریافت از طریق ایمیل

آخرین اخبار و اطلاع رسانی های مهم را با عضویت در این خبرنامه دریافت کنید

با تشکر از درخواست شما .

نگران نباشید . دوباره سعی کنید .